TONER XEROX 3124

(1 customer review)

TonerĀ  Xerox Phaser 3124 /3117 /3125/3122 (kapaciteti 2200 kopje )

Pershkrimi : Perdoret per modelet e printerave Xerox Phaser 3117, 3122, 3124, 3125

Compare

Description

TONER XEROX 3117

TONER XEROX 3122

TONER XEROX 3124

TONER XEROX 3125

1 review for TONER XEROX 3124

 1. MARSEL

  TONER XEROX 3124
  Sa kushton?
  Edhe a dergoni me poste ne memaliaj.
  Flm.

  • Dyqani Albatoner

   Pershendetje !
   Po e kemi kete boje dhe kushton 2500 leke
   Bejme edhe dergesa me poste .Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne nr e tel 0672070664
   Faleminderit !

Add a review